• Продукт

MULTI USE INVISIBLE

FIXPRO MULTI USE INVISIBLE - високоефективний БАГАТОЦІЛЬОВИЙ кристально прозорий гібридний клей з високою клейовою здатністю для внутрішнього використання.

Огляд продукту

FIXPRO MULTI USE INVISIBLE - високоефективний постійно пружний кристально прозорий гібридний клей високої міцності для внутрішнього використання. Прилягає до майже всіх, навіть вологих, поверхонь. Завдяки унікальній формулі BOSTIK MULTI-USE INVISIBLE є безпечним для харчових продуктів, швидко твердне, без бульбашок та без усадки. Забезпечує чудове довговічне зчеплення. BOSTIK MULTI-USE INVISIBLE для всіх складних робіт в інтер'єрі, де потрібне кристально прозоре з'єднання.

 • ПРОФЕСІЙНИЙ: Кристально прозорі гібридні клеї для професійного застосування
 • РОЗУМНИЙ: Формула для БАГАТОЦІЛЬОВОГО застосування, прилягає до майже всіх, навіть вологих, поверхонь
 • ДОВГОВІЧНИЙ: Постійно еластичний, забезпечує довготривалу адгезію
 • ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ: унікальна гібридна технологія для прекрасних результатів в найбільш екстремальних умовах
 • ЕКОЛОГІЧНИЙ: EC1+ низькі викиди ЛОС & A+ регламент Франції щодо ЛОС. Може використовуватися в харчовій промисловості (сертифікат ISEGA).
Колір

Прозорий

Розмір
картридж 290 мл

DIY-BOSTIK-UKR-BADGES-BONDS-ALL-MATERIALS
Склеює всі матеріали
DIY-BOSTIK-UKR-BADGES-INVISIBLE
Невидимий
DIY-BOSTIK-UKR-BADGES-INTERIOR
Для внутрішніх робіт

Документи та ресурси

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ MULTI USE INVISIBLE Для найкращих результатів переконайтесь, що поверхні сухі, чисті та без пилу та жиру. При необхідності очистіть за допомогою BOSTIK CLEANER. MULTI USE WEATHERPROOF прекрасно прилягає до більшості пористих та непористих поверхонь без використання ґрунтовки. Завжди перевіряйте адгезію перед нанесенням.

 1. Відріжте кінчик картриджа над різьбленням
 2. Відріжте носик під кутом 45°.
 3. Прикрутіть носик на кінчик картриджа
 4. Вставте картридж у пістолет
 5. Натисніть на спусковий гачок пістолету, поки клей не почне витікати з носика
 6. Перед застосуванням видаліть перший видавлений клей
 7. Розмістіть носик під необхідним кутом і повільно нанесіть клей, натискаючи на гачок, та повільно переміщуйте пістолет по матеріалу.
 8. Нанесіть клей смужками на відстані 10-20 см одна від одноїна одну з поверхонь. Не наносьте клей краплями.
 9. Вирівняйте та притисніть поверхні одна до одної так, щоб смужки клею розтеклися та утворили шар. Якщо потрібно, зафіксуйте матеріал.
 10. Протягом перших 24 годин рекомендується фіксувати матеріал двосторонньою клейкою стрічкою товщиною 3 мм, щоб підтримати необхідну товщину шару клею.

ЗБЕРІГАННЯ

Термін зберігання у невідкритій оригінальній упаковці при температурі від + 5 °C до + 25 °C становить 18 місяців з дати виготовлення при зберіганні в сухому місці.

ЯК ЗБЕРІГАТИ ПІСЛЯ ВИКОРИСТАННЯ

FIXPRO EXPRESS поставляється з носиком, що закривається. Після використання носик можна закрити, закрутивши ковпачок на кінчик носика. При зберіганні у сухому місці при температурі від + 5° до + 25°, продукт можна використовувати макс. 3 місяці після відкриття упаковки. 

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Де найчастіше застосовуються гібридні клеї?
Гібридний клей FIXPRO EXPRESS - спеціально розроблений клей швидкого затвердіння з високою клейовою здатністю для приклеювання широкого спектру будівельних матеріалів та вертикального приклеювання важких предметів, таких як цегла, камінь та керамічна плитка. Забезпечує прекрасну адгезію до більшості будівельних матеріалів, таких як ПВХ, метал, дерево, поліуретан, сталь, алюміній, камінь, скло та будівельний розчин. FIXPRO EXPRESS можна використовувати в інтер'єрі та в екстер'єрі, підходить для наклеювання черепиці, плінтусів, панелей, сайдингів та гіпсокартонних профілів.
Чи можна використовувати FIXPRO MULTI USE INVISIBLE для зовнішнього застосування?

FIXPRO MULTI USE не є ідеальним рішенням для зовнішнього застосування та герметизації під дією тривалого УФ-випромінювання. Продукт може знебарвитись і стати менш стійким до ультрафіолетового випромінювання. У разі тривалого УФ-випромінювання виберіть FIXPRO MULTI USE WEATHERPROOF.  

 • ПРОФЕСІЙНИЙ ВИБІР: FIXPRO MULTI USE WEATHERPROOF
Які загальні обмеження для гібридних клеїв?
FIXPRO EXPRESS не підходить для PE, PP, PC, PMMA, PTFE, м'якої пластмаси, неопрену та бітумних основ-матеріалів. Не підходить для постійного контакту з водою, для деформаційних швів та для використання з хлоридами (басейни)
Чи потрібно підготувати поверхню перед нанесенням гібридного клею?
Так, рекомендується підготувати поверхню. Поверхні повинні бути сухими, чистими і твердими. Рекомендується очистити поверхні за допомогою Bostik Cleaner. FIXPRO EXPRESS прекрасно прилягає до більшості непористих поверхонь без використання ґрунтовки. Завжди перевіряйте адгезію перед нанесенням. Температура застосування: від + 5 °C до + 40 °C (стосується середовища та поверхонь).
Ką reiškia „kietėjimo laikas“?
Kietėjimo laikas reiškia hermetiko kietėjimo trukmę. Hermetiko kietėjimo laikas priklauso nuo temperatūros ir drėgnumo. Įprastos kietėjimo vertės, esant 23° C temperatūrai ir 50% santykiniam drėgnumui, yra 2–3 mm per 24 valandas.
На скільки вистачить 1 картриджа?
Витрата одного картриджа залежить від глибини та ширини швів. Картриджа 280 мл в середньому вистачає для герметизації 15 погонних метрів швів діаметром 5 мм.
Як можна видалити затверділий акриловий клей з інструментів та основ?
Затверділий матеріал можна видалити лише механічним шляхом. Незатверділий матеріал можна видалити водою чи серветками. Руки можна ретельно вимити водою з милом.