• Toode

MULTI USE INVISIBLE

FIXPRO MULTI USE INVISIBLE on kõrgefektiivne ülitugev MITMEOTSTARBELINE läbipaistev hübriidliim sisetöödeks.

Toote ülevaade

FIXPRO MULTI USE INVISIBLE on kõrgefektiivne püsivalt elastne ülitugev läbipaistev hübriidliim sisetöödeks. Nakkub peaaegu kõigi, ka niiskete pindadega.  Tänu oma ainulaadsele koostisele on BOSTIK MULTI-USE INVISIBLE TOIDUAINETELE ohutu, kõvastub kiiresti, ei sisalda mulle ega tõmbu aja jooksul kokku.  Loob suurepärase kauakestva sideme.  Liimi BOSTIK MULTI-USE INVISIBLE mis takes rasketeks sisetöödeks, kus on vaja täiesti läbipaistvat sidet.  

  • PROFESSIONAALNE: Läbipaistvad hübriidliimid, mida kasutavad professionaalid
  • TARK: MITMEOTSTARBELINE, nakkub peaaegu kõigi, ka niiskete pindadega
  • VASTUPIDAV:  Püsivalt elastne, tagab kauakestva kinnituse
  • KÕRGEFEKTIIVNE: ainulaadne hübriidtehnoloogia parima tulemuse saamiseks kõige äärmuslikumates tingimustes
  • KESKKONNASÕBRALIK: EC1+ madal LOÜ ja A+ Prantsusmaa LOÜ-sertifikaat Saab kasutada toiduainetööstuses (ISEGA-sertifikaat).
Värve

Läbipaistev

Suurusi
290 ml padrun

Bostik DIY Estonia BONDS ALL MATERIALS
SEOB KÕIKI MATERJALE
Bostik DIY Estonia invisible
NÄHTAMATU
Bostik DIY Estonia interior
SISETÖÖDEKS

Dokumendid ja Ressursid

KASUTAMINE

FIXPRO MULTI USE INVISIBLE'I KASUTAMINE
Parima tulemuse saamiseks veenduge, et pinnad on kuivad, puhtad ning tolmu- ja määrdevabad. Vajaduse korral puhastage tootega BOSTIK CLEANER.   MULTI USE WEATHERPROOF nakkub täiuslikult enamiku kruntimata poorsete ja mittepoorsete aluspindadega.  Enne kasutamist katsetage alati nakkumist.

1. Lõigake padruni ots pealtpoolt keeret läbi.
2. Lõigake otsik 45° nurga all läbi.  
3. Keerake otsik padruni otsa.
4. Pange padrun püstolisse.
5. Vajutage päästikule, kuni liim hakkab otsikust välja tulema.
6. Enne tegelikku pealekandmist eemaldage esimene väljunud liimitilk.
7. Seadke otsik sobiva nurga alla ja kandke liim peale, vajutades päästikule ja libistades püstolit aeglaselt mööda aluspinda.  
8. Kanda liim ühele pinnale triipudena 10–20 cm vahedega. Ärge kandke liimi peale punktidena!  
9. Joondage ja suruge pinnad kokku nii, et triibud valguvad laiali.  Vajaduse korral toestage.  
10. Nakkumise toetuseks ja liimi õige paksuse tagamiseks on soovitatav esimese 24 tunni jooksul kasutada 3 mm kahepoolset teipi.

HOIDMINE

Säilib avamata originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril +5°C kuni +25°C kuni 18 kuud alates valmistamiskuupäevast.

HOIDMINE PÄRAST KASUTAMIST

FIXPRO EXPRESS on varustatud suletava otsikuga.  Pärast kasutamist saab otsiku sulgeda, keerates selle otsa korgi. Pärast kasutamist võib kuivas kohas temperatuuril +5°C kuni +25°C säilida maksimaalselt 3 kuud.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Millised on hübriidliimide kõige tavalisemad kasutused?

Hübriidipõhine liim FIXPRO EXPRESS on spetsiaalselt välja töötatud kiiresti kõvastuv ülitugev jõuliim väga mitmesuguste ehitusmaterjalide, sealhulgas raskete esemete, nt telliste, kivide ja keraamiliste plaatide vertikaalseks liimimiseks.  Nakkub suurepäraselt enamiku ehitusmaterjalidega, sh PVC, metalli, puidu, polüuretaani, terase, alumiiniumi, kivi, klaasi ja mördiga. Liimi FIXPRO EXPRESS saab kasutada nii sise- kui ka välistöödeks ning see sobib katusekividele, põrandaliistudele, paneelidele, voodrimaterjalidele ja kipsplaadi rööbastele.

Kas liimi FIXPRO MULTI USE INVISIBLE saab kasutada ka välistöödeks?

FIXPRO MULTI USE INVISIBLE pole välistöödeks ideaalne lahendus, kui see peab pikaajaliselt taluma UV-kiirgust. Toode võib muuta värvi ja muutuda vähem UV-kindlaks.  UV-kindlaks lahenduseks valige FIXPRO MULTI USE WEATHERPROOF.

Millised on kõige tavalisemad piirangud hübriidliimidele?

FIXPRO EXPRESS ei sobi PE-st, PP-st, PC-st, PMMA-st, PTFE-st, pehmest plastist, neopreenist ja bituumenist aluspindadele.  
Ei talu pidevat kokkupuudet veega, ei sobi deformatsioonivuukidele, ei sobi kasutamiseks kombinatsioonis kloriididega (basseinid)

Kas enne hübriidliimi pealekandmist tuleb pind ette valmistada?

Jah, soovitatav on pind ette valmistada. Pinnad peavad olema kuivad, puhtad ja tahked. Pindu on soovitatav puhastada Bostik Cleaneriga. FIXPRO EXPRESS nakkub täiuslikult enamiku kruntimata mittepoorsete aluspindadega. Enne kasutamist katsetage alati nakkumist. Kasutamistemperatuur +5°C kuni +40°C (käib ümbritseva õhu ja aluspindade kohta).

Mida tähendab mõiste „kõvastumisaeg"?

Kõvastumisaeg tähendab hermeetiku kõvastumise kiirust. Hermeetiku kõvastumise kiirus sõltub temperatuurist ja niiskusest. Tavaline kõvastumine temperatuuril 23 °C ja 50% suhtelise niiskusega on 2–3 mm 24 tunni jooksul.

Kui palju saab 1 padrunist?

Ühe padruni äratarbimine sõltub vuugi sügavusest ja laiusest. Keskmiselt saab 280 ml padruniga tihendada umbes 15 jooksvat meetrit vuuki ø 5 mm.

Kuidas saab kõvastunud akrüülliimi tööriistadelt ja aluspindadelt eemaldada?

Kõvastunud materjali saab eemaldada ainult mehaaniliselt. Kõvastumata materjali saab eemaldada vee või lapiga. Käed saab korralikult puhtaks seebi ja veega.